05 lipiec 2017

Kto może zostać modelką? O wymiarach idealnej modelki

Jak zacząć?
Świat modelingu to marzenie wielu młodych dziewcząt. Która nie chciałaby być drugą Kate Moss czy Cindy Crawford? Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić? Oczywiście, nie jest to takie proste. Jednak nie ma sensu się zrażać, warto próbować! Prócz ładnej buzi potrzebujecie sporej dawki samodyscypliny i wytrwałości w pracy nad swoim ciałem. Przedstawiamy listę wymiarów, wymaganych od każdej modelki.
czytaj więcej
24 czerwiec 2017

Hostessy - rola, jaką pełnią podczas eventów i wymagania wizerunkowe

Eventy
W dzisiejszych czasach obecność hostessy podczas różnego rodzaju eventów, spotkań branżowych, konferencji czy też targów jest nieodzownym elementem prezentacji i promocji każdej firmy. Nazwa ta wywodzi się wreszcie od angielskiego słowa „hostess”, które tłumaczymy jako „gospodyni”. I tak, w rzeczywistości młode, atrakcyjne dziewczyny asystują gospodarzom eventów, przejmują część obowiązków organizatorów wydarzeń czy też oprowadzają gości po obiekcie, w którym odbywa się dana impreza.
czytaj więcej
20 czerwiec 2017

Hostessy a różne wydarzenia branżowe

Eventy
To, czy określone wydarzenie branżowe będzie można zaliczyć do udanych, a tym samym dopisać do listy sukcesów firmy, w dużej mierze zależy od tego, jakie hostessy zatrudnimy. Niestety w dzisiejszych czasach ładny wygląd i szczery uśmiech nie wystarczają. W zależności od rodzaju eventu dziewczyny muszą cechować się dodatkowymi umiejętnościami. Wobec tego, zanim podejmie się decyzję o wysłaniu zgłoszenia wraz z kilkoma fotografiami należy zapoznać się bliżej z wymaganiami agencji oraz rozróżniać poszczególne typy spotkań i imprez okołosprzedażowych.
czytaj więcej
15 czerwiec 2017

Praca hostessy – informacje praktyczne

Eventy
Gdy wiemy już, na czym mniej więcej polega praca hostessy, jakimi cechami powinna wyróżniać się kandydatka na to stanowisko oraz jak poszukiwać wymarzonej agencji pora na nieco praktycznych informacji. Od którego roku życia można aplikować na zlecenia? Czy wykształcenie ma znaczenie? Czy wystarczy ładny wygląd, czy może należy posiadać jakąś specjalistyczną wiedzę? Jaką umowę agencja podpisuje z przyszłymi pracownicami? Czy możliwe jest pogodzenie pracy ze szkołą lub studiami? Przekonajmy się.
czytaj więcej
10 czerwiec 2017

Zawód hostessa

Nowości w Papilio
Kim właściwie jest hostessa? Jakimi cechami powinna się wyróżniać? Czy to tylko ładna dziewczyna, która musi jak najczęściej uśmiechać się do klientów? Czego spodziewać się po takiej formie zarobku? Na jakich wydarzeniach można znaleźć pracę? Czy to, aby nie nużące zajęcie? Wiele młodych dziewczyn zastanawia się, jak wygląda praca hostessy i czy faktycznie warto aplikować. Przekonajmy się.
czytaj więcej
05 czerwiec 2017

Współpraca na linii hostessa – agencja, czyli jak przygotować się do eventu

Eventy
Każda szanująca się firma, która regularnie uczestniczy w imprezach branżowych, spotkaniach biznesowych, konferencjach, kongresach bądź też prezentuje swoją ofertę (produkty lub usługi) podczas licznych targów wystawienniczych decyduje się na zatrudnienie hostess
czytaj więcej
05 marzec 2017

Start w pracy modelki hostessy

Jak zacząć?, Nowości w Papilio
czytaj więcej
21 grudzień 2016

Agencja Papilio

Eventy, Nowości w Papilio, Trendy
czytaj więcej
załaduj więcej