31 maj 2018

Jak zorganizować bankiet firmowy?

Eventy
Powodów ku temu, by zorganizować bankiet firmowy może być naprawdę dużo. Prestiżowa nagroda przyznana za konkretne osiągnięcie lub wkład w rozwój branży, zmiana prezesa, przedstawienie nowych członków zarządu, nawiązanie strategicznej współpracy z nowym partnerem, świętowanie owocnego zakończenia prac nad danym projektem to tylko niektóre przykłady. Już na ich podstawie możemy jednak stwierdzić, że każde małe lub średnie przedsiębiorstwo, każdy start-up i każda korporacja prędzej czy później będzie musiała wyprawić tego rodzaju oficjalne przyjęcie, na które prócz pracowników zaprosi także kontrahentów oraz ważne osobistości z branży. Niestety nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Dlatego podpowiadamy jak zorganizować bankiet.
czytaj więcej
18 maj 2018

Event - co to jest i jaką rolę odgrywają podczas niego hostessy?

Eventy
W ofercie naszej agencji pojawia się usługa wynajmu hostess na eventy (obok hostess na targi, gale, bankiety, itd.). Niejednokrotnie też w tekstach publikowanych na blogu poruszaliśmy temat eventów właśnie. Gdzie się nie ruszymy - Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, tam odbywają się mniejsze lub większe eventy. Jednak czym w zasadzie jest event, co odróżnia go od zwykłego wydarzenia i jaką rolę pełnią podczas niego hostessy? Czy, aby na pewno każdy z nas wie? A zatem, pora rozwiać wątpliwości.
czytaj więcej
10 maj 2018

Dobra agencja hostess? Ta, która zatrudnia cierpliwe i otwarte na różne zlecenia hostessy

Eventy
Targi branżowe, wystawy, konferencje, spotkania biznesowe, gale i bankiety, animacja sprzedaży w centrach handlowych i supermarketach czy to organizowane w dużych miastach, takich jak np. Łódź, czy w niewielkich miejscowościach zawsze wymagają profesjonalnej obsługi. Oznacza to, że w dzisiejszych czasach niemal każda firma, której zależy na skutecznej promocji musi współpracować z agencją hostess i modelek. Biorąc pod uwagę to, że rynek nieustannie się rozwija, a co za tym idzie pojawia się coraz więcej tego rodzaju organizacji, wybór tej właściwiej wcale nie jest taki prosty. Warto jednak nieco się wysilić, bo doświadczona agencja to najlepsze hostessy. Wbrew pozorom nie każda dziewczyna jest bowiem odpowiednią kandydatką.
czytaj więcej
05 maj 2018

Co robi hostessa na targach? (Część II)

Eventy
W naszym poprzednim poście podjęliśmy próbę wyjaśnienia tego, co robi hostessa na targach, tym samym podkreślając jak ważna w przypadku tego rodzaju wydarzeń branżowych jest współpraca na linii firma - profesjonalna agencja hostess. Wspomnieliśmy, że do zadań dziewczyn, które podejmują się pracy na targach należy m.in. kreowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa oraz obsługa stoiska, a więc pomoc organizacyjna. Wobec tego, pozostaje nam omówić jeszcze kilka innych obowiązków hostess, a mianowicie kontakt z uczestnikami, generowanie ruchu i rozdawanie materiałów informacyjnych i broszur.
czytaj więcej
27 kwiecień 2018

Co robi hostessa na targach? (Część I)

Eventy
Targi dają firmom niemalże nieograniczone możliwości. Pozwalają wypromować swoją markę, produkty lub usługi, budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa, zaistnieć w branży i świadomości ludzi, nawiązać nowe znajomości. W efekcie organizacja, która podczas tego typu wydarzenia wystawia swoje stanowisko zyskuje nowych klientów oraz partnerów biznesowych. Jednak bardzo dużo zależy nie tylko od samej oferty, ale i sposobu, w jaki została ona zaprezentowana. Niesamowicie ważna jest więc warstwa wizualna oraz obsługa stoiska. W tym przypadku absolutną podstawę stanowią profesjonalne hostessy. Czy to duży Kraków, czy jakiekolwiek inne mniejsze miasto wynajęcie doświadczonej agencji zawsze się opłaci. Nie wierzysz? Sprawdź co robi hostessa na targach i przekonaj się sam!
czytaj więcej
15 kwiecień 2018

Jak wygląda praca hostessy, a jak modelki?

Eventy
Podpowiadamy, kto lepiej sprawdzi się podczas różnych eventów W dzisiejszych czasach każda profesjonalna agencja hostess w swojej bazie skupia również modelki. Jest to o tyle wygodne, że niezależnie od tego, jakiego rodzaju imprezę organizujemy lub bierzemy udział (konferencje, targi, sesje fotograficzne, pokazy mody) i w jakim miejscu (np. duży Wrocław, czy mniejsze Arłamów) jedna firma jest w stanie zapewnić nam niemal całą obsługę. Z drugiej strony trzeba mieć pewną wiedzę na temat charakterystyki dwóch zawodów, wiedzieć jak wygląda praca hostessy, a czym zajmują się modelki. Chodzi o to, by powierzone dziewczynom zadania odpowiadały ich kwalifikacjom, a tym samym były zrealizowane w sposób profesjonalny.
czytaj więcej
10 kwiecień 2018

Agencja hostess - jak działa, co ma do zaoferowania?

Eventy
Surfując po internecie, oglądając telewizję, czytając gazety, wreszcie robiąc zakupy w centrach handlowych, supermarketach czy biorąc udział we wszelkiego rodzaju eventach branżowych - dziś dosłownie wszędzie możemy spotkać na swojej drodze hostessy. Sytuacja ta dotyczy zarówno dużych ośrodków miejskich, takich jak Katowice, jak i niewielkich miejscowości. W związku z tym, coraz więcej słyszy się o samych agencjach hostess, które to rekrutują młode dziewczyny do pracy, aby następnie wynajmować je różnym firmom do obsługi targów, konferencji, promocji produktów i innych. Nigdy zresztą nie wiadomo, kiedy my sami będziemy potrzebować pomocy ze strony takiej agencji. Dlatego warto wiedzieć, jak działają i co mają nam do zaoferowania.
czytaj więcej
01 kwiecień 2018

Zalety i wady pracy na stanowisku hostessy

Eventy
Wiele młodych dziewcząt marzy o wielkim świecie, sławie, pieniądzach, uczestniczeniu w ważnych branżowych eventach, reprezentowaniu najpopularniejszych marek, szczególnie tych modowych. Stąd też studentki, a nawet licealistki próbują swoich sił wcielając się w rolę hostessy. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że zawód ten z jednej strony pociąga za sobą dużo plusów, z drugiej również niemało minusów. Warto zdawać sobie z tego sprawę jeszcze przed wzięciem udziału w jakimkolwiek castingu, a już na pewno przed podpisaniem umowy z agencją hostess i modelek. I to niezależnie od tego, czy będzie ona miała swoją siedzibę w niewielkim miasteczku, czy też w dużym mieście, takim jak chociażby Gdańsk.
czytaj więcej
17 marzec 2018

Jakim budżetem trzeba dysponować, by wynająć hostessy do obsługi eventów branżowych?

Eventy
Targi wystawiennicze, konferencje, spotkania biznesowe, bankiety, imprezy - w dzisiejszych czasach standardem jest to, że do ich obsługi wynajmuje się hostessy. Młode, atrakcyjne, inteligentne, uśmiechnięte i bardzo kontaktowe dziewczyny są najlepszą wizytówką danej marki. A jeśli dodatkowo mogą pochwalić się już pewnym doświadczeniem w tej dziedzinie jednego możemy być pewni - inwestycja w profesjonalny personel z pewnością nam się opłaci. Przejdźmy jednak do konkretów. Z pewnością jesteś ciekawa/ciekawy, ile właściwie kosztuje wynajęcie hostessy.
czytaj więcej
25 luty 2018

Promocja produktów lub usług, targi, spotkania i bankiety branżowe, imprezy sportowe - zawsze warto zatrudnić hostessy!

Eventy
Hostessy stanowią komunikacyjny front podczas wszelkiego rodzaju eventów. To one witają gości i klientów, jako pierwsze nawiązują z nimi kontakt. Niezależnie od tego, czy to Krynica i otwarcie nowego supermarketu, czy Wrocław i duże, międzynarodowe targi motoryzacyjne, szczery uśmiech, ponadprzeciętna uroda oraz doskonale dobrana stylizacja, potrafią zdziałać znacznie więcej niż standardowy pracownik. Wszystko dlatego, że ich obecność buduje pozytywny odbiór marki, wzmacnia poczucie okazji zakupu, a także rangę imprezy.
czytaj więcej
18 luty 2018

Organizacja bankietu firmowego a hostessy

Eventy
Bankiety zrzeszające ludzi z branży to idealna okazja ku temu, by nawiązać nowe znajomości, pokazać się jako firma i osoba piastująca wysokie stanowisko. Podczas tego typu eventów, w dość luźnej atmosferze można poznać nowych partnerów biznesowych, podjąć pierwsze kroki zmierzające ku podpisaniu umowy otwierającej nam kolejne drzwi na drodze do sukcesu. Jako gość takich wydarzeń musimy jedynie wybrać dobrze skrojony garnitur lub klasyczną małą czarną, zaplanować z kim chcielibyśmy porozmawiać podczas bankietu, dużo się uśmiechać i zachowywać taktownie. Z kolei jeśli to do nas należy zorganizowanie bankietu i zaproszenie obecnych i potencjalnych kontrahentów, sprawę musimy dogłębnie przemyśleć i przeanalizować. Jednym z elementów jest zatrudnienie profesjonalnej obsługi.
czytaj więcej
11 luty 2018

Jak wybrać hostessy na targi krajowe i zagraniczne?

Eventy
Mimo istnienia nowych mediów, będących nowoczesnymi kanałami dla promocji, wciąż nie do przecenienia jest marketing bezpośredni (twarzą w twarz), który służy budowaniu i umacnianiu relacji z potencjalnym oraz dotychczasowym kontrahentem. Najlepszym tego przykładem są targi wystawiennicze, podczas których można nie tylko zaprezentować swoją firmę, ale również konkretny produkt lub usługę. Aby udział w tego typu evencie przyniósł nam realne, mierzalne efekty, abyśmy mogli stwierdzić, że przyłożył się do prawdziwego sukcesu, niezwykle ważna jest kwestia obsługi stoiska. Jak zwykle, chodzi więc o ludzi, idealnie dobrany personel promocyjny. Wobec tego, trzeba wiedzieć na jakie aspekty zwrócić szczególną uwagę rekrutując hostessy na targi krajowe i zagraniczne.
czytaj więcej
04 luty 2018

Animatorki dla dzieci na wesele, urodziny, karnawał i inne - jaka jest ich rola?

Eventy
W ciągu ostatnich kilku lat możemy obserwować spore zainteresowanie zawodem animatora, a częściej animatorki zabaw dla dzieci. Potwierdza to fakt, że coraz więcej młodych kobiet próbuje w nim swoich sił. Ponadto, w każdej doświadczonej agencji, która zatrudnia hostessy i modelki i świadczy kompleksowe usługi na terenie dużych ośrodków miejskich, takich jak chociażby Katowice, zajdziemy również animatorki. Z miłą chęcią wynajmują je natomiast organizatorzy wszelkiego rodzaju imprez, poczynając od wesel, poprzez urodziny i inne jubileusze, kończąc na balach przebierańców dla dzieci. Przed dziewczynami stawia się jednak spore wymagania. Jakie?
czytaj więcej
31 styczeń 2018

Jak zorganizować pokaz mody?

Eventy
Pokazy mody od zawsze przyciągały wielu ludzi, zarówno młodych, zafascynowanych modą i zmieniającymi się z sezonu na sezon trendami, jak i starszych miłośników ekstrawagancji. Dziś, kiedy wydaje się nam, że widzieliśmy już wszystko, a moda zatacza koło, nie tak łatwo już nas zaskoczyć. Projektanci nie mogą więc narzekać na brak pracy. Stawia się przed nimi coraz wyższą poprzeczkę. Wielbiciele ubrań, fryzur i makijażu, których nie spotyka się na co dzień w sklepach czy u mijanych na ulicy przechodniów, oczekują, że na pokazach zobaczą coś absolutnie niesamowitego. Chcą kolekcji, które zrobią na nich ogromne wrażenie. Jednak pokaz mody to pewna całość - poza materiałami, kolorami i formami, nie bez znaczenia jest to, kto je zaprezentuje i w jakim otoczeniu. A zatem, dziś o organizacji najważniejszego z perspektywy każdego projektanta eventu.
czytaj więcej
22 styczeń 2018

Praca modelki i hostessy - jak się uchronić przed ewentualnym niebezpieczeństwem?

Eventy
Młode dziewczyny, które pracują jako modelki lub hostessy, z pewnością zgodzą się ze stwierdzeniem, że ogromną zaletą tej branży jest możliwość bycia twarzą znanej marki, a co za tym idzie sława. Prócz tego niezwykle ekscytujące jest bezustanne poznawanie nowych ludzi oraz przebywanie w nowych miejscach. Niestety, może to pociągać za sobą również negatywne skutki. Aby im zapobiec, uchronić się przed jakimkolwiek niebezpieczeństwem, warto być tego świadomą. Każda agencja hostess i modelek niewątpliwie podkreśla, że grunt to przestrzegać kilku dość prostych reguł.
czytaj więcej
04 grudzień 2017

Z jaką agencją hostess nawiązać współpracę? Co wziąć pod uwagę?

Eventy
Agencje hostess powstały po to, by zrzeszać osoby specjalizujące się w obsłudze wszelkiego rodzaju eventów oraz świadczyć kompleksowe usługi w zakresie ich organizacji. Optymalny, świadomy dobór personelu to podstawowe zadanie tego typu instytucji. Zanim jednak Twoja firma zdecyduje się skorzystać z usług konkretnej agencji warto przeprowadzić mały wywiad środowiskowy, aby być pewnym, że współpraca zaowocuje sukcesem. Dowiedz się więc, jaki jest jej staż na rynku, sprawdź portfolio, opinie, a także prześledź dodatkowe usługi i sposób selekcji personelu.
czytaj więcej
18 wrzesień 2017

Obsługa bankietu - hostessy czy może modelki?

Eventy
Jak wiemy, podczas organizacji różnego rodzaju eventów kluczową decyzją jest ta, dotycząca obsługi wydarzenia. Przemyślany, dopięty na ostatni guzik plan, lokalizacja, konkretne miejsce, catering, muzyka, dodatkowe atrakcje oczywiście mają ogromne znaczenie. Jednak nic z tych rzeczy nie jesteś w stanie stworzyć wyjątkowej atmosfery tak, jak robią to ludzie. A zatem, w tej kwestii najlepiej zdać się na specjalistów - profesjonalną agencję hostess i modelek, która bezbłędnie przydzieli dziewczyny do pomocy podczas wystawnego bankietu.
czytaj więcej
10 wrzesień 2017

Kilka powodów, dla których warto zatrudnić hostessy do obsługi eventów branżowych

Eventy
Niezależnie od tego, czy Twoja firma przygotowuje się do udziału w bankiecie, gali, akcji promocyjnej, spotkaniu biznesowym, targach wystawienniczych, musisz mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Tu chodzi o wizerunek, reputację i rozwój przedsiębiorstwa. Warto więc zadbać o wybór odpowiedniego miejsca, strukturę stoiska, przemyślany program, a ponad wszystko o personel.
czytaj więcej
15 lipiec 2017

Targi wystawiennicze – na co zwrócić uwagę, aby osiągnąć sukces

Eventy
Od niepamiętnych czasów targi wystawiennicze to jedna z niewielu okazji ku temu, aby przedstawić swoją firmę i jej ofertę w jak najlepszym świetle, bezpośrednio spotkać się z potencjalnymi klientami i kontrahentami, a także nawiązać nowe znajomości, a być może i długofalową współpracę. Z tego względu tak ważne jest opracowanie skrupulatnego, pod każdym względem przemyślanego planu działania oraz koncepcji prezentowania się. Tu nie ma czasu na improwizację.
czytaj więcej
24 czerwiec 2017

Hostessy - rola, jaką pełnią podczas eventów i wymagania wizerunkowe

Eventy
W dzisiejszych czasach obecność hostessy podczas różnego rodzaju eventów, spotkań branżowych, konferencji czy też targów jest nieodzownym elementem prezentacji i promocji każdej firmy. Nazwa ta wywodzi się wreszcie od angielskiego słowa „hostess”, które tłumaczymy jako „gospodyni”. I tak, w rzeczywistości młode, atrakcyjne dziewczyny asystują gospodarzom eventów, przejmują część obowiązków organizatorów wydarzeń czy też oprowadzają gości po obiekcie, w którym odbywa się dana impreza.
czytaj więcej
20 czerwiec 2017

Hostessy a różne wydarzenia branżowe

Eventy
To, czy określone wydarzenie branżowe będzie można zaliczyć do udanych, a tym samym dopisać do listy sukcesów firmy, w dużej mierze zależy od tego, jakie hostessy zatrudnimy. Niestety w dzisiejszych czasach ładny wygląd i szczery uśmiech nie wystarczają. W zależności od rodzaju eventu dziewczyny muszą cechować się dodatkowymi umiejętnościami. Wobec tego, zanim podejmie się decyzję o wysłaniu zgłoszenia wraz z kilkoma fotografiami należy zapoznać się bliżej z wymaganiami agencji oraz rozróżniać poszczególne typy spotkań i imprez okołosprzedażowych.
czytaj więcej
15 czerwiec 2017

Praca hostessy – informacje praktyczne

Eventy
Gdy wiemy już, na czym mniej więcej polega praca hostessy, jakimi cechami powinna wyróżniać się kandydatka na to stanowisko oraz jak poszukiwać wymarzonej agencji pora na nieco praktycznych informacji. Od którego roku życia można aplikować na zlecenia? Czy wykształcenie ma znaczenie? Czy wystarczy ładny wygląd, czy może należy posiadać jakąś specjalistyczną wiedzę? Jaką umowę agencja podpisuje z przyszłymi pracownicami? Czy możliwe jest pogodzenie pracy ze szkołą lub studiami? Przekonajmy się.
czytaj więcej
05 czerwiec 2017

Współpraca na linii hostessa – agencja, czyli jak przygotować się do eventu

Eventy
Każda szanująca się firma, która regularnie uczestniczy w imprezach branżowych, spotkaniach biznesowych, konferencjach, kongresach bądź też prezentuje swoją ofertę (produkty lub usługi) podczas licznych targów wystawienniczych decyduje się na zatrudnienie hostess
czytaj więcej
21 grudzień 2016

Agencja Papilio

Eventy, Nowości w Papilio, Trendy
czytaj więcej
załaduj więcej