05 sierpień 2018

Jak chodzić po wybiegu?

Jak zacząć?
Przed modelkami, a coraz częściej również hostessami stawia się wiele wymagań. Nie dość, że muszą one cechować się szczególną urodą, to jeszcze mieć odpowiednie cechy charakteru, posiadać szereg zdolności, a także właściwie się zachowywać. Tyczy się to zarówno dziewczyn zatrudnianych w światowych stolicach mody, jak i tych, które swoją karierę rozpoczynają w Polsce. Nie ma znaczenia czy to Mediolan czy Warszawa - chcąc współpracować z uznanymi projektantami mody trzeba dołożyć wszelkich starań, by ziścić swoje marzenia. Jedną z podstawowych umiejętności kandydatek na stanowisko modelki jest poruszanie się z gracją. Dzięki temu modelki wyglądają jeszcze piękniej, bowiem wydają się nieco wyższe i smuklejsze. Poza tym, atrakcyjności dodaje im lekki, zmysłowy chód. Wszystkim dziewczynom, które chcą zostać modelkami podpowiadamy, jak chodzić po wybiegu. Jednocześnie wierzymy, że z naszych rad skorzystają również hostessy i zwykłe dziewczyny.
czytaj więcej
05 czerwiec 2018

Jak przygotować imprezę plenerową?

Jak zacząć?
Pierwsze upalne dni już dawno za nami. Lada moment zaczną się wakacje. A wraz z nimi imprezy plenerowe, bo jak wiadomo lato to najlepszy na nie czas. Sprzyjają temu długie dni oraz ciepłe wieczory. Zresztą o tej porze roku każdy z nas chcąc nacieszyć się słońcem i wysokimi temperaturami stara się jak najwięcej przebywać na zewnątrz - bez względu na to, czy to wieś, czy Warszawa. Weekendami spotykamy się więc z rodziną i przyjaciółmi przy grillu w ogrodzie, a także bierzemy udział w eventach i koncertach odbywających się na łonie natury. Z tych samych względów różnego rodzaju firmy decydują się na organizację pikników i innych wydarzeń. A zatem, wszystkim przedsiębiorstwom podpowiadamy, jak przygotować imprezę plenerową, aby przyniosła zamierzony efekt marketingowy.
czytaj więcej
04 marzec 2018

Idealna kandydatka na hostessę

Jak zacząć?
Praca hostessy dla wielu wydaje się być niewymagająca i prosta – nie bardziej mylnego. Okazuje się, że idealna kandydatka na hostessę powinna posiadać szereg pożądanych cech charakteru i umiejętności, aby odnalazła się w tej pracy i mogła wykonywać ją prawidłowo. O jakich cechach mowa?
czytaj więcej
15 styczeń 2018

Jak pozować do zdjęć? Czy fotogeniczności można się nauczyć?

Jak zacząć?
W zawodzie fotomodelki liczy się coś więcej niż piękna, przyciągająca spojrzenia twarz, niesamowicie długie nogi i smukła sylwetka. Przekonała się o tym każda dziewczyna, która miała już okazję być na kilku castingach, podczas których przyszło jej zmierzyć się z obiektywem aparatu i profesjonalnym fotografem modowym. Aby efekty sesji były zadowalające dla każdej ze stron liczy się to, czy kandydatka potrafi pozować, jest w tym kreatywna, naturalna i swobodna oraz czy wie, jak się ustawić, by dobrze wypaść. Bez tego, żadna agencja fotomodelek nie zdecyduje się na podpisanie kontraktu. Czy pozowania można się nauczyć i wyspecjalizować w tej dziedzinie?
czytaj więcej
25 grudzień 2017

Jak zostać fotomodelką?

Jak zacząć?
Świat modelingu oczarowuje wiele młodych dziewcząt. Marzą one o pracy dla uznanych projektantów mody i okładkach topowych magazynów. O pięknych strojach, zachwycających makijażach, podróżach, błysku fleszy. Często przesłaniają one trud, jaki trzeba włożyć, aby osiągnąć w tym zawodzie sukces. Co zrobić, aby zostać fotomodelką?
czytaj więcej
09 listopad 2017

Hostessa - co to za praca?

Jak zacząć?
Jak wiemy, hostessy to młode, uśmiechnięte dziewczyny, które wspomagają działania marketingowe firm, wynajmujących je do obsługi różnego rodzaju eventów. Ich zadaniem jest m.in. promocja produktów lub usług w galeriach handlowych, obsługa informacyjna i organizacyjna stoisk targowych i konferencji, a także opieka nad gośćmi bankietów i imprez firmowych.
czytaj więcej
01 wrzesień 2017

Przygotowania do castingu – kilka zabiegów pielęgnacyjnych, które pomogą Ci zdobyć kontrakt z agencją hostess i modelek

Jak zacząć?
Casting to często moment decydujący dla młodych dziewczyn, które próbują swoich sił w modellingu lub w pracy hostessy. To, czy zostaną w czasie przesłuchań odebrane pozytywne, a tym samym dostaną kontrakt lub zlecenie to dla nich być albo nie być. Poza sympatycznym uśmiechem, atrakcyjnym przedstawieniem się i nawiązaniem z jury krótkiej, inteligentnej rozmowy, agencje biorą pod uwagę jeszcze kilka istotnych czynników. W końcu praca modelki to praca nad własnym ciałem i twarzą. Dlatego tak ważne jest, aby na castingach wyglądać olśniewającą.
czytaj więcej
10 lipiec 2017

Istota piękna modelek? Nieskazitelna cera!

Jak zacząć?
Stawiając pierwsze kroki w świecie modellingu, czytając liczne poradniki, artykuły oraz przeglądając wymogi z pewnością zauważyłaś, że jednym z podstawowych warunków do osiągnięcia sukcesu w zawodzie modelki (a także hostessy) jest nieskazitelna cera. I rzeczywiście zdrowa, lśniąca skóra twarzy największych gwiazd wybiegów to nie zasługa makijażu czy umiejętnego zatuszowania niedoskonałości w programach graficznych, lecz szereg zabiegów i wyrzeczeń ze strony młodych dziewczyn.
czytaj więcej
05 lipiec 2017

Kto może zostać modelką? O wymiarach idealnej modelki

Jak zacząć?
Świat modelingu to marzenie wielu młodych dziewcząt. Która nie chciałaby być drugą Kate Moss czy Cindy Crawford? Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić? Oczywiście, nie jest to takie proste. Jednak nie ma sensu się zrażać, warto próbować! Prócz ładnej buzi potrzebujecie sporej dawki samodyscypliny i wytrwałości w pracy nad swoim ciałem. Przedstawiamy listę wymiarów, wymaganych od każdej modelki.
czytaj więcej
05 marzec 2017

Start w pracy modelki hostessy

Jak zacząć?, Nowości w Papilio
czytaj więcej
załaduj więcej