25 marzec 2018

Targi motoryzacyjne - bez hostess się nie obejdzie!

Trendy
Chyba wszystkim z nas hostessy kojarzą się z targami motoryzacyjnymi. Prawdopodobnie jest to pierwsze wydarzenie, jakie nasuwa się w tym przypadku na myśl. Można powiedzieć, że hostessy stanowią znak rozpoznawczy tego typu eventów. Dziś trudno sobie wyobrazić taką imprezę bez obecności młodych, uśmiechniętych, elegancko ubranych dziewcząt. Zresztą zestawienie szybkich samochodów i pięknych kobiet jest silnie zakorzenione w popkulturze, czego dowodem są liczne kampanie reklamowe i filmy.
czytaj więcej
11 marzec 2018

Nieznana twarz hostessy – czym się zajmuje?

Trendy
Praca hostessy kojarzona jest przede wszystkim z promocjami na targach i eventach firmowych – tak wynika z licznych ankiet i badań prowadzonych przez agencje modelek i hostess. Prawda jest całkowicie inna! Hostessy i modelki zatrudniane są do wielu interesujących przedsięwzięć, z których targi i konferencje to tylko wierzchołek góry lodowej!
czytaj więcej
30 listopad 2017

Istota bezpośredniej promocji produktów oraz podstawowe zadania hostess-promotorek

Trendy
Każdy z nas, robiąc mniejsze lub większe zakupy w dużych supermarketach bądź centrach handlowych nie raz spotkał na swojej drodze uśmiechnięte dziewczyny, które informują o atrakcyjnej promocji, zachęcają do degustacji lub przetestowania określonego produktu oraz przekonują do jego zakupu. Młode kobiety wyróżniają się nie tylko odmiennym strojem (obowiązkowo w kolorach zgodnych z identyfikacją wizualną marki i z logo firmy), ale również szerokim uśmiechem i nienaganną prezentacją. W końcu promocja produktów przez hostessy to świetne rozwiązanie marketingowe, które poza korzyściami doraźnymi, niesie za sobą również efekty długofalowe.
czytaj więcej
25 listopad 2017

Na czym polega animacja sprzedaży? Hostessy na akcje promocyjne

Trendy
Animacja sprzedaży jest techniką marketingową, którą doświadczone, profesjonalne hostessy powinny potrafić bardzo sprawnie operować. Jako, że daje niemalże natychmiastowe i łatwo mierzalne efekty, przede wszystkim w postaci wzrostu sprzedaży określonych towarów, agencje hostess mają z nią bardzo często do czynienia. Zastanawia Cię, jak młode, atrakcyjne, inteligentne dziewczyny mogą wpłynąć na popularność Twojej marki i produktu? Sprawdźmy!
czytaj więcej
20 sierpień 2017

Hostessy i modelki – twarz Twojej marki

Trendy
Jeśli jesteś artystą-fotografem i organizujesz profesjonalne sesje zdjęciowe lub pracujesz jako projektant mody i swoje niepowtarzalne kolekcje pokazujesz światu na najsłynniejszych w kraju lub na świecie pokazach mody musisz zadbać o twarz swojej marki. Tak samo powinieneś postępować jeśli jesteś prezesem lub dyrektorem dużego przedsiębiorstwa i często bierzesz udział w różnego rodzaju wydarzeniach branżowych, podczas których masz szansę nawiązać nowe znajomości, pozyskać nowych partnerów i klientów, a także zareklamować swoje produkty bądź usługi. Dlatego wynajęcie atrakcyjnych modelek lub hostess, które dopełnią dzieła i z klasą zaprezentują Twoją firmę wydaje się koniecznością.
czytaj więcej
15 sierpień 2017

Rozdawanie broszur, informatorów i ulotek na akcjach promocyjnych oraz podczas eventów branżowych

Trendy
Każdego dnia na ulicach miast oraz w galeriach handlowych i supermarketach mijamy ludzi, którzy wśród przechodniów rozdają różnego rodzaju materiały reklamowe, najczęściej ulotki. Ilekroć sami odmawiamy ich przyjęcia zastanawiamy się ile osób w ogóle je bierze i ile z nich odruchowo nie wyrzuca świstków od razu do kosza.
czytaj więcej
05 sierpień 2017

O tym, jak wybrać odpowiednią agencję hostess do obsługi eventów branżowych

Trendy
Będąc właścicielem prężnie prosperującego przedsiębiorstwa, którego produkty bądź usługi przyciągają klientów i kontrahentów ze wszystkich stron Polski, a także z zagranicy z pewnością regularnie bierzesz udział w licznych wydarzeniach branżowych. Wystawy, konferencje, targi, kongresy, bankiety to dla Ciebie chleb powszedni. To dzięki nim masz szanse pokazać swoją firmę z jak najlepszej strony, budujesz świadomość marki, a przede wszystkim masz doskonałą szansę na nawiązanie nowych znajomości, a być może i długofalowej współpracy. Z tego względu szczególną wagę musisz przyłożyć do tego, kto będzie Cię reprezentował i obsługiwał określony event. Profesjonalna agencja hostess to absolutna podstawa.
czytaj więcej
21 grudzień 2016

Agencja Papilio

Eventy, Nowości w Papilio, Trendy
czytaj więcej
załaduj więcej