10 wrzesień 2017

Kilka powodów, dla których warto zatrudnić hostessy do obsługi eventów branżowych

Eventy
Niezależnie od tego, czy Twoja firma przygotowuje się do udziału w bankiecie, gali, akcji promocyjnej, spotkaniu biznesowym, targach wystawienniczych, musisz mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Tu chodzi o wizerunek, reputację i rozwój przedsiębiorstwa. Warto więc zadbać o wybór odpowiedniego miejsca, strukturę stoiska, przemyślany program, a ponad wszystko o personel. To ludzie tworzą bowiem niepowtarzalną atmosferę i to ludzie mogą sprawić, że Twoi goście, potencjalni klienci lub partnerzy biznesowi będą mieli pozytywne zdanie i skojarzenia na temat Twojej marki. Hostessy – młode, inteligentne, uśmiechnięte dziewczyny z pewnością pomogą osiągnąć Ci sukces.

Młody, ambitny zespół

W momencie, kiedy zdecydujesz się na skorzystanie z usług agencji hostess, a Twoja firma (jej produktu lub usługi) reprezentowana będzie przez profesjonalistki możesz być pewny bardzo pozytywnego oddźwięku. Twoja marka automatycznie kojarzona będzie z młodym, ambitnym, energicznym, otwartym na nowe kontakty i doświadczenia zespołem. Na potencjalnych klientach zrobi to świetne pierwsze wrażenie, osoby stale korzystające z Twojej oferty utwierdzi natomiast w przekonaniu, że dokonały słusznego wyboru.

Wysoki poziom organizacji

Jeśli Twoja firma organizuje elegancki bankiet dla ludzi z branży, bądź też bierze udział w targach będących świetną okazją ku temu, by zdobyć nowe kontakty, poznać potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych, musisz zadbać nawet o najdrobniejsze szczegóły. Goście mają przecież czerpać przyjemność ze spotkania, a Ty jak najwięcej korzyści. Profesjonalna obsługa eventu, w postaci zgranej ekipy hostess podniesie prestiż wydarzenia, a co za tym idzie, samej firmy – stanowić będzie wyznacznik wysokiego poziomu, jaki reprezentuje przedsiębiorstwo. Agencja hostess i agencja modelek - Papilio

Dopieszczeni goście

Zatrudnienie hostess nie tylko podnosi rangę eventu i świadczy o prestiżu, ale również jest wyrazem szacunku dla gości. A to dlatego, że do podstawowych zadań hostess należy obserwowanie bardzo często zdezorientowanych gości oraz oferowanie im pomocy. Oprowadzanie po terenie organizowanego wydarzenia, przekazywanie niezbędnych informacji, umawianie na spotkanie - doświadczone hostessy doskonale wiedzą, w jaki sposób nawiązać nowe kontakty i zyskać przychylność gości.