18 luty 2018

Organizacja bankietu firmowego a hostessy

Eventy
Bankiety zrzeszające ludzi z branży to idealna okazja ku temu, by nawiązać nowe znajomości, pokazać się jako firma i osoba piastująca wysokie stanowisko. Podczas tego typu eventów, w dość luźnej atmosferze można poznać nowych partnerów biznesowych, podjąć pierwsze kroki zmierzające ku podpisaniu umowy otwierającej nam kolejne drzwi na drodze do sukcesu. Jako gość takich wydarzeń musimy jedynie wybrać dobrze skrojony garnitur lub klasyczną małą czarną, zaplanować z kim chcielibyśmy porozmawiać podczas bankietu, dużo się uśmiechać i zachowywać taktownie. Z kolei jeśli to do nas należy zorganizowanie bankietu i zaproszenie obecnych i potencjalnych kontrahentów, sprawę musimy dogłębnie przemyśleć i przeanalizować. Jednym z elementów jest zatrudnienie profesjonalnej obsługi. Agencja hostess i agencja modelek - Papilio

Hostessy na bankiety

W dzisiejszych czasach, podobnie jak podczas eventów branżowych, targów wystawienniczych, spotkań z zagranicznymi kontrahentami, tak i podczas bankietów hostessy służą nieocenioną pomocą. Nasi goście z pewnością spojrzą na nas przychylnie, jeśli już na wstępie, w drzwiach powitają ich elegancko ubrane, piękne i uśmiechnięte młode dziewczyny, które przy okazji wskażą drogę, w razie potrzeby oprowadzą po obiekcie oraz wręczą ewentualne podarunki przygotowane dla przybyłych. Oczywiście zakres obowiązków i działań zależy od charakteru konkretnego bankietu, a także jego skali. Inaczej tego typu impreza będzie wyglądała w jednej z europejskich stolic, gdzie zaproszono międzynarodowe towarzystwo (ludzi z tej samej branży), a inaczej, gdy przybędzie na nią kilka firm z okolicznych miejscowości do miasta takiego, jak chociażby Kielce.

Podział obowiązków hostess podczas bankietów

Nawiązując współpracę z agencją hostess na organizowany przez naszą firmę bankiet, powinniśmy zadbać o to, by wyznaczyła ona przynajmniej jednego koordynatora czy też supervisora, odpowiedzialnego za kontakt z hostessami i podział ich obowiązków. To zdecydowanie ułatwi wszystkim prace, zarówno nam, jako gospodarzom imprezy, jak i samym hostessom. Będą one porozumiewały się we wszystkich kwestiach z jedną osobą, która dzięki temu będzie miała kontrolę nad całym zespołem.