18 wrzesień 2017

Obsługa bankietu - hostessy czy może modelki?

Eventy
Jak wiemy, podczas organizacji różnego rodzaju eventów kluczową decyzją jest ta, dotycząca obsługi wydarzenia. Przemyślany, dopięty na ostatni guzik plan, lokalizacja, konkretne miejsce, catering, muzyka, dodatkowe atrakcje oczywiście mają ogromne znaczenie. Jednak nic z tych rzeczy nie jesteś w stanie stworzyć wyjątkowej atmosfery tak, jak robią to ludzie. A zatem, w tej kwestii najlepiej zdać się na specjalistów - profesjonalną agencję hostess i modelek, która bezbłędnie przydzieli dziewczyny do pomocy podczas wystawnego bankietu. W końcu osoby, które stanowić będą Twoją reprezentację poza nienagannym wyglądem cechować się muszą doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, otwartością i życzliwością.

Dobór hostess i modelek - nie tylko doskonała aparycja

Do obsługi wydarzeń każdorazowo przeprowadzana powinna być selekcja osób. Chodzi tu bowiem o spójność. Na eleganckich bankietach nie wystarczy, że hostessy bądź modelki będą pięknie wyglądały i szczerze się uśmiechały. Muszą doskonale wiedzieć, jak się zachować, znać i stosować się do zasad savoir vivre, a także umiejętnie nawiązywać rozmowę na poziomie z klientami i partnerami biznesowymi swojego zleceniodawcy. Tylko odpowiednio dobrany personel do obsługi eventu zagwarantować może, że każdy z gości pozyska słuszną dawkę niezbędnych informacji. Agencja hostess i agencja modelek - Papilio

Liczy się profesjonalizm, nie nazwa pełnionej funkcji

Najwyższa pora, aby odpowiedź sobie na pytanie o to, które z pań - hostessy czy może modelki zapewnią nam lepszą obsługę bankietu. Otóż, tak naprawdę nie jest to istotne. Agencje, które zatrudniają zarówno jedne, jak i drugie doskonale zdają sobie sprawę z cech charakteru, umiejętności i wiedzy wszystkich dziewcząt. W zależności od wydarzenia potrafią więc zadecydować, dokładnie które hostessy i modelki przysłużą się do sukcesu organizowanego przez daną firmę eventu. Nieważne pod jaką nazwą młode kobiety są zatrudnione w agencji, bowiem liczy się ich uśmiech, bezpośrednia rozmowa, otwartość, chęć nawiązywania nowych kontaktów, naturalność i doświadczenie w obsłudze bankietów. Nie można zapomnieć także o tak przyziemnych kwestiach, jak siła fizyczna - wytrzymać kilka, jak nie kilkanaście godzin na nogach, w dodatku w butach na szpilce, w różnych warunkach atmosferycznych, a przy tym wciąż świetnie się prezentować to nie lada wyzwanie.