15 październik 2017

Koncentracja na promienną cerę, czyli pozbywamy się zaskórników

Zdrowie i uroda
Praca modelki to nieustanna praca nad własnym ciałem, wyglądem. Jednym z podstawowych wymogów tego zawodu jest czysta, promienna cera. Trzeba powiedzieć sobie wprost - trądzik, wypryski, blizny to elementy dyskwalifikujące młode dziewczyny, które marzą o karierze w świecie pokazów, wybiegów, sesji fotograficznych. Z tego względu czynnością niezbędną są wszelkiego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne. Jednym z nich jest nakładanie czarnej maski na nieestetyczne wągry, z którymi niestety wszyscy mamy większy lub mniejszych problem.

Czym jest czarna maska?

Czarna maska zyskała popularność w Europie stosunkowo niedawno. Od dłuższego czasu jest natomiast jednym z ulubionych kosmetyków typu „peel off” Azjatek, które na całym świecie znane są z dużej świadomości składu poszczególnych produktów pielęgnacyjnych oraz dbałości o czystą cerę. Głównym zadaniem czarnej maski jest nie tyle odżywienie i ujędrnienie naskórka, co usunięcie z powierzchni skóry wszelkiego rodzaju niedoskonałości. Agencja hostess i agencja modelek - Papilio

Jak stosować czarną maskę?

Jak już zostało wspomniane powyżej czarna maska to doskonała metoda pozbywania się zaskórników (wągrów) i innych niedoskonałości pojawiających się na skórze. Kosmetyk ten został opracowany na bazie chińskiej receptury. To, że w jego składzie znajduje się sporo różnego rodzaju składników sztucznych jest absolutnie normalnie. Są one w pełni bezpieczne i nie powinny wywoływać reakcji uczuleniowej. Oczywiście, o ile będziemy pamiętać, że specyfiku nie można używać na zasadzie codziennego środka regenerującego czy odżywiającego. Jego rolą jest jedynie oczyszczenie skóry. Aby zabieg w krótkim czasie przyniósł pożądane efekty skórę należy odpowiednio przygotować na przyjęcie zawartych w masce składników. Najlepiej wykonać tzw. parówkę, dzięki której pory zostaną otwarte. W tym celu miskę napełniamy gorącą wodą, pochylamy nad nią twarz, głowę zaś zakrywamy ręcznikiem. To prosty sposób na zrobienie domowej sauny. Po około 5 minutach osuszamy twarz i dopiero wówczas nakładamy na nią czarną maskę. Jako, że produkt wykazuje znacznie silniejsze działanie niż np. plastry na wągry i głęboko wnika w skórę, jego oderwanie jest raczej nieprzyjemne. Na szczęście, efekty są wprost piorunujące!