31 styczeń 2018

Jak zorganizować pokaz mody?

Eventy
Pokazy mody od zawsze przyciągały wielu ludzi, zarówno młodych, zafascynowanych modą i zmieniającymi się z sezonu na sezon trendami, jak i starszych miłośników ekstrawagancji. Dziś, kiedy wydaje się nam, że widzieliśmy już wszystko, a moda zatacza koło, nie tak łatwo już nas zaskoczyć. Projektanci nie mogą więc narzekać na brak pracy. Stawia się przed nimi coraz wyższą poprzeczkę. Wielbiciele ubrań, fryzur i makijażu, których nie spotyka się na co dzień w sklepach czy u mijanych na ulicy przechodniów, oczekują, że na pokazach zobaczą coś absolutnie niesamowitego. Chcą kolekcji, które zrobią na nich ogromne wrażenie. Jednak pokaz mody to pewna całość - poza materiałami, kolorami i formami, nie bez znaczenia jest to, kto je zaprezentuje i w jakim otoczeniu. A zatem, dziś o organizacji najważniejszego z perspektywy każdego projektanta eventu.

Modele i modelki

Podstawową rzeczą jest nawiązanie współpracy z profesjonalistami. Tylko doświadczona agencja modeli i modelek, która ma już za sobą nie jeden pokaz mody jest w stanie zagwarantować nam odpowiednich dla naszej kolekcji ludzi. Bez względu na rodzaj ubrań, warto postawić jednak na młode osoby, które mają nienaganną figurę oraz aparycję, dzięki czemu każdy strój będzie prezentować się na nich doskonale. Cały efekt z pewnością podkreślą idealnie dopasowane fryzury i makijaże. W związku z tym, wynajęcie modeli i modelek jest warunkiem koniecznym, by event nie tylko był udany, ale niezapomniany dla przybyłych na niego gości. Agencja hostess i agencja modelek - Papilio

Miejsce pokazu mody

Przede wszystkim miejsce, w którym ma się odbyć pokaz mody musi być odpowiednio duże, tak by pomieścić wszystkich gości, a także pasować do klimatu eventu i samej kolekcji. Nie bez znaczenia jest także wyposażenie. Ogromne znaczenie na pokazach mody, podczas których modele i modelki poruszają się po specjalnie wyznaczonym wybiegu ma światło. Jego rolą jest podkreślanie nawet najdrobniejszych detali kolekcji. Niemniej istotne są dekoracje, które powinny nawiązywać do motywu przewodniego serii strojów stworzonych przez projektanta. Wszystko to wpłynie na pozytywny odbiór wydarzenia i kolekcji. Trzeba pamiętać, że osoby, które uczestniczą w pokazie, mają już niejeden taki event za sobą i są w stanie wychwycić każdy szczegół i potknięcie.