24 wrzesień 2017

Fordanserki, czyli hostessy do tańca

Bez kategorii
Atmosfera panująca na wszelkiego rodzaju wydarzeniach organizowanych przez i dla ludzi biznesu, a w szczególności na targach, konferencjach, galach, bankietach i imprezach firmowych przede wszystkim zależy od ludzi. I to nie tylko od cech charakteru poszczególnych gości oraz klimatu jaki tworzą jaka cała grupa, ale również od tematyki, a więc branży, jakiej poświęcony jest dany event. Przykładowo jeśli spotkanie dotyczy działu automotive naturalnym wydaje się być, że przeważającą część zaproszonych stanowić będą mężczyźni. W takich sytuacjach warto zadbać, by w gronie obsługi znalazły się nie tylko hostessy, odpowiedzialne za oprowadzanie gości, prezentację danej firmy, jej produktów i usług, odpowiadanie na stawiane pytania i rozdawanie materiałów promocyjnych, ale również tzw. fordanserki.

Kim są fordanserki?

Fordanserki to dziewczyny, których zadaniem jest witanie gości, zarażanie ich swoim entuzjazmem, zapraszanie do tańca i towarzyszenie w nim. Uśmiechnięte, pełne pozytywnej energii, ze szczególnym poczuciem rytmu i zamiłowaniem do tańca potrafią rozruszać wszystkie imprezy, a w szczególności eventy firmowe, bankiety, gale oraz after party po konferencjach i targach, na których panowie stanowią większość gości. Agencja hostess i agencja modelek - Papilio

Dlaczego warto skorzystać z pomocy fordanserek?

Każde przyjęcie wymaga odpowiedniego przygotowania oraz właściwej oprawy. Kwiaty i inne dekoracje, wyśmienite potrawy, doskonałe wino, dobra muzyka oraz kulturalna obsługa tworzą niepowtarzalny klimat wydarzenia. Całości dopełniają fordanserki, których zadaniem jest uatrakcyjnienie eleganckiego eventu czy imprezy firmowej, zapewnianie podczas niego wyjątkowej atmosfery. Pogoda ducha dziewczyn sprawia, że goście czują się komfortowo i swobodnie, dzięki czemu chętnie dołączają do bawiącego się towarzystwa. W końcu taniec odstresowuje, wyzwala pozytywne emocje. Dziewczyny, które zachwycają atrakcyjnym wyglądem, błyskotliwością i inteligencją, potrafią porozmawiać na każdy temat, a przy tym wyciągną na parkiet nawet najbardziej nieśmiałych tancerzy, z pewnością oczarują wszystkich wymagających gości.