24 lipiec 2018

Co robią hostessy podczas imprez branżowych? Te i inne informacje na temat współpracy z agencją hostess

Eventy
Organizujesz wystawny bankiet dla ludzi z branży? Bierzesz udział w targach wystawienniczych? Chcesz przeprowadzić akcję promocyjną połączoną z samplingiem w centrum handlowym? A może planujesz event, jakiego jeszcze nie było? Zastanawiasz się kogo wynająć do obsługi swojego wydarzenia? Czy warto nawiązać współpracę z profesjonalną agencją hostess? Nie wiesz czego możesz od niej oczekiwać? Co będzie wchodziło w zakres obowiązków młodych dziewcząt? Co robią hostessy podczas różnego rodzaju imprez? Po pierwsze, musisz określić własne wymagania, po drugie - znaleźć agencję, która je spełni. Jednak pamiętaj, Warszawa to nie wszystko! Różne eventy, odbywają się w różnych miastach w Polsce, dlatego najlepiej wybierz taką agencję, na którą będziesz mógł liczyć niezależnie od lokalizacji. Agencja hostess i agencja modelek - Papilio

Rola hostess

Jak już zostało wspomniane, jako organizator imprezy lub firma, która bierze w niej czynny udział (tak, jak w przypadku targów, na których wystawia się wiele przedsiębiorstw) musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czego oczekujesz od hostess i jakie role powinny one spełniać. Jeśli życzysz sobie, aby hostessy prócz uśmiechania się i witania klientów były również ambasadorkami, które mają coś do powiedzenia na temat oferty Twojej firmy lub też partnerkami do tańca lepiej doprecyzować to już w pierwszych rozmowach z agencją. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej będzie przeprowadzić casting, celem wybrania idealnych kandydatek.

Przygotowanie briefu

Absolutnie na rozmowie nie należy poprzestawać. Jeśli oczekujesz profesjonalizmu ze strony agencji hostess i dziewczyn, które ta zatrudnia, sam bądź profesjonalistą. Spisanie briefu z najważniejszymi informacjami dotyczącymi eventu i oczekiwań względem hostess (ich zadania, ubiór, makijaż, fryzura) zdecydowanie usprawnią współpracę. Zniwelowane zostaną za to ewentualne niedomówienia i ryzyko rozczarowania.

Casting

Jeżeli dana impreza może okazać się dla Twojej firmy momentem przełomowym, wpłynąć na dalsze losy i możliwości rozwoju musisz mieć pewność, że wszystko będzie przebiegało planowo. Tu nie ma miejsca na kompromisy. Aby hostessy wyglądały tak, jak należy, a podczas wydarzenia robiły dokładnie to, co trzeba najlepiej wybrać je osobiście w drodze castingu. Taki casting to idealna okazja na weryfikację kandydatek oraz zapoznanie się z nimi jeszcze przed eventem.