27 kwiecień 2018

Co robi hostessa na targach? (Część I)

Eventy
Targi dają firmom niemalże nieograniczone możliwości. Pozwalają wypromować swoją markę, produkty lub usługi, budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa, zaistnieć w branży i świadomości ludzi, nawiązać nowe znajomości. W efekcie organizacja, która podczas tego typu wydarzenia wystawia swoje stanowisko zyskuje nowych klientów oraz partnerów biznesowych. Jednak bardzo dużo zależy nie tylko od samej oferty, ale i sposobu, w jaki została ona zaprezentowana. Niesamowicie ważna jest więc warstwa wizualna oraz obsługa stoiska. W tym przypadku absolutną podstawę stanowią profesjonalne hostessy. Czy to duży Kraków, czy jakiekolwiek inne mniejsze miasto wynajęcie doświadczonej agencji zawsze się opłaci. Nie wierzysz? Sprawdź co robi hostessa na targach i przekonaj się sam!

Kreowanie pozytywnego wizerunku

Na renomę marki składają się również, jak nie przede wszystkim ludzie, którzy odpowiadają za bezpośredni kontakt z klientami i kontrahentami. Targi są więc doskonałą okazją do zaprezentowania swojego przedsiębiorstwa z pozytywnej strony, właśnie poprzez wystawienie właściwych ludzi. Hostessy to osoby, które doskonale wiedzą, w jaki sposób w tak krótkim czasie wykreować pożądany wizerunek oraz wywołać pochlebne skojarzenia z firmą. Już sama obecność młodych, pięknych, inteligentnych, otwartych na nowe znajomości, pomocnych dziewcząt podnosi prestiż, jest sygnałem dbałości organizacji o relacje z klientami. Agencja hostess i agencja modelek - Papilio

Obsługa stoiska (pomoc organizacyjna)

Na wszelkiego rodzaju targach hostessy nie tylko robią pierwsze dobre wrażenie, podnoszą prestiż firmy, ale również służą pomocą podczas organizacji. Do ich zadań należy bowiem także prowadzenie stoiska, w tym dbanie o czystość i porządek. Poza tym, co często pomijane, niedocenianie, to właśnie one zarządzają ruchem wokół stoiska oraz komunikacją. Te najbardziej doświadczone często już na pierwszy rzut oka potrafią ocenić, któremu spośród uczestników targów rzeczywiście warto przedstawić ofertę, kto jest zainteresowany nawiązaniem współpracy, skorzystaniem z usług bądź zakupem produktów. Pozostałych potrafią zaś cierpliwie wysłuchać. Wobec tego, to za sprawą hostess czynny udział w targach, wystawienie stoiska przynosi realne efekty.