21 grudzień 2016

Agencja Papilio

Eventy, Nowości w Papilio, Trendy

Agencja Modelek i Hostess Papilio

Papilio Agency

Agencja Papilio z siedzibą w Rzeszowie działa od 2015 roku rekrutując hostessy i modelki z całej Polski. Nasza firma już w pierwszym roku swojej działalności zorganizowała ponad 100 eventów i konferencji, m.in dla: Omega Pilzno, Pratt&Whitney, TIGER, Maspex Wadowice, Greinplast, Hispano –Suiza i grupy SAFRAN, a także zrealizowała kilka sesji zdjęciowych oraz nagrała filmy promocyjne dla Hotelu Arłamów, Kliniki Vesuna, Zespołu Basenów w Wolbromiu i marki Govena. W bazie posiadamy profile ponad 1000 modelek i hostess z całej Polski. Najczęściej i najintensywniej pracujemy w Arłamowie, Lublinie, Rzeszowie, Katowicach, Kielcach, Wrocławiu, Krakowie i w Poznaniu. Poza obsługą wydarzeń w kraju na swoim koncie mamy również realizację targów zagranicznych, m.in w Monachium, Paryżu i Cannes.

Oferta szyta na miarę

Agencja Papilio nie boi się nowych wyzwań i potrafi sprostać nawet największym oczekiwaniom. Spośród licznych agencji hostess wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta oraz czynny udział w procesie organizacji wydarzenia. Dokładamy wszelkich starań, by dokładnie analizować każde zlecenie, gromadzić szczegółowe informacje i dzięki temu dobierać najlepsze kandydatki do danej pracy. Wszystkie dziewczyny w naszej bazie rekrutujemy z największą starannością. Pracują u nas inteligentne, otwarte, piękne i przebojowe hostessy, hostessy-tłumaczki oraz profesjonalne modelki wybiegowe i fotomodelki. Najważniejszy jest dla nas kontakt z klientem oraz zadowolenie ze współpracy obu stron. Z tego względu naszym hostessom zapewniamy godne wynagrodzenie, a klientom możliwie jak najniższe wyceny. Agencja hostess i agencja modelek - Papilio

Obsługa na najwyższym poziomie

Nasza agencja zapewnia hostessom transport na miejsce wydarzenia oraz przydziela koordynatora. Posiadamy eleganckie sukienki i kostiumy, a także tworzymy specjalne stroje według projektu klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!   Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!