04 grudzień 2017

Z jaką agencją hostess nawiązać współpracę? Co wziąć pod uwagę?

Eventy
Agencje hostess powstały po to, by zrzeszać osoby specjalizujące się w obsłudze wszelkiego rodzaju eventów oraz świadczyć kompleksowe usługi w zakresie ich organizacji. Optymalny, świadomy dobór personelu to podstawowe zadanie tego typu instytucji. Zanim jednak Twoja firma zdecyduje się skorzystać z usług konkretnej agencji warto przeprowadzić mały wywiad środowiskowy, aby być pewnym, że współpraca zaowocuje sukcesem. Dowiedz się więc, jaki jest jej staż na rynku, sprawdź portfolio, opinie, a także prześledź dodatkowe usługi i sposób selekcji personelu.

Jak długo agencja działa na rynku?

Bez wątpienia im dłuższy staż agencji, tym większe doświadczenie. Nie zapominaj jednak, że ogromne znaczenie ma również czas, jaki agencja hostess miała na to, by poznać i wybrać najlepsze spośród kandydatek.

Jakie jest jej doświadczenie?

Bardzo ważne, abyś zapoznał się z dotychczasową pracą agencji. Przejrzyj więc jej realizację w postaci zdjęć z eventów z krótkimi opisami. Profesjonalna agencja hostess powinna się dzielić swoimi sukcesami na stronie internetowej. Agencja hostess i agencja modelek - Papilio

Co mówi się na temat tej agencji?

Nie bez znaczenia są również opinie o danej agencji wystawiane najczęściej w social mediach, zarówno przez firmy korzystające z jej usług, jak i same hostessy.

W jaki sposób agencja dobiera personel?

Profesjonalna, doświadczona agencja hostess powinna potrafić wyznaczyć sprawdzone grono swoich pracownic do konkretnego zadania. Ważne, aby umiała doradzić odpowiednią ilość personelu do danego eventu, a także precyzyjnie dopasować hostessy, które najlepiej sprawdzą się w tej roli.

Jak przebiega kontakt z koordynatorem?

Nawiązując współpracę z agencją musisz mieć pewność, że na każdym etapie będziesz mieć kontakt z koordynatorem, który jest łącznikiem między personelem a agencją. Koordynacja taka może mieć charakter zdalny lub osobisty.

W czym jeszcze może pomóc agencja?

Profesjonalna agencja hostess powinna dawać możliwość wypożyczenia strojów, tak, by wszystkie hostessy były ubrane w identyczne, eleganckie kostiumy, sukienki itd. Poza tym, dobrze, aby zatrudniała stylistkę, do zleceń o podwyższonym ryzyku organizowała ochronę, a także potrafiła polecić podwykonawców stoisk targowych i organizatorów eventów.